Історія школи


1 квітня 1976 року басейн вперше відкрив свої двері для марганецької дітвори та дали йому ім'я «Дельфін».

/Files/images/SDC11718.JPG

ДЮСШ №2 заснована як профільна школа плавання . Школа має власний плавальний басейн розміром 25 х 14 м на 6 доріжок.

/Files/images/t_0003.jpg

Розвиток плавання в школі станом на 1980 рік дав можливість організувати заняття 1000 учнів, з якими працювали 12 тренерів-викладачів. Були організовані спеціалізовані класи плавання на базі середньої школи №2. Масовим навчанням плаванню протягом навчального року були охоплені учні молодших класів всіх загальноосвітніх шкіл міста. збірні команди школи з різних вікових категорій були чемпіонами області та призерами республіканських змагань,а окремі учні входили до складу збірних команд області ,республіки та СРСР. На базі плавального басейну проводились обласні та республіканські змагання з плавання. Понад 6 тисяч хлопців та дівчат навчені плаванню, 12- майстрів спорту, 87 – КМС, 550 – першорозрядників та тисячі масових розрядів – це тільки спортивні результати, а скільки здоров'я подарувала наша вода.

З 1983 року школа була перепрофільована в комплексну - відкрилось відділення волейболу. Заняття з волейболу проводяться на орендованих (безоплатних) базах загальноосвітніх шкіл відділу освіти.

В 1985 році за направленням інституту фізичної культури та спорту школа поповнилась молодими спеціалістами з волейболу ,а в 1990 році збірна школи з волейболу посіла перше місце в обласних змаганнях.

В ДЮСШ№2 працює 7 тренерів-викладачів, 7 тренерів-викладачів мають вищу фахову освіту

Тренери Марганецької ДЮСШ №2 беруть активну участь в організації та проведенні міських змагань, Спартакіадах серед загальноосвітніх навчальних закладів, та допомагають в організації вивозу дітей загальноосвітніх навчальних закладів на обласні змагання

проводяться зустрічі з випускниками школи, традиційний турнір з плавання, присвячений 27-й річниці виводу військ з Афганістану, покладання квітів до вічного вогню. Вперше провели Всеукраїнський дитячий турнір з баскетболу, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, дня Пам’яті та примирення, 71-й річниці завершення Другої світової війни який стане традиційним. Приймають участь у проведені Дню захисту дітей, у святкуванні Дня фізичної культури та спорту.

Збірна команда школи приймає участь в обласних змаганнях

Контрольно – переводні іспити проводяться за програмою шкільних змагань з ЗФП та за спеціалізацією відділень з СФП.

Працює тренерська рада, проводяться відкриті уроки, розробляються програми та методичні розробки.

Працює батьківський комітет.

Також проводиться робота з дітьми із багатодітних родин та дітьми – сиротами.

На базі плавального басейну ведеться оздоровча робота для населення. Працюють тренажерний зал, сауна, створені групи плавання для дітей і дорослих, впроваджено абонементи.

Щорічно проводиться пришкільний спортивно – оздоровчий табір «Дельфін».

Стало традиційним новорічне свято «Ялинка на воді». Яскраве і масове воно привертає увагу глядачів і охоплює більшість учнів відділень.

Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.